• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Прес-анонс. Що допоможе Україні позбутися статусу країни секс-туризму?1 жовтня в Києві відбудеться прес-конференція в рамках міжнародного просвітницького семінару на тему сучасних методик скорочення торгівлі людьми та попиту на сексуальну експлуатацію. Початок о 15:00, за адресою: Хрещатик 26, прес-центр Державного комітету з телебачення та радіомовлення. Учасники прес-конференції:

США – Таїна Б’єн-Еме, виконавча директорка Коаліції з протидії торгівлі жінками (CATW) – однієї з перших організацій у світі, котра бореться проти торгівлі людьми

Франція – Грегуар Тері, співзасновник та виконавчий директор Коаліції протидії проституції (CAP)

Канада – Меган Вокер, виконавча директорка, Лондонський центр допомоги жінкам-жертвам насильства (провінція Онтаріо)

Британія – Хелен МакДонадд, співголова організації «Шведська модель негайно!»

Довідково: Вперше в Україні 1-2 жовтня цього року відбудеться міжнародний просвітницький семінар на тему сучасних методик скорочення торгівлі людьми та попиту на сексуальну експлуатацію. Участь у форумі візьмуть експерти та експертки з Канади, Франції, Британії та США.

Захід проводять НУО «Центр «Розвиток демократії» та Національна рада жінок України за підтримки Державного комітету з телебачення та радіомовлення. Метою заходу є виконання міжнародних зобов’язань України в сфері боротьби з торгівлею людьми і експлуатацією проституції та протидії всім формам експлуатації щодо жінок, а також розробка відповідних рекомендацій та підготовка до міжнародної акції «16 днів проти насильства».

Нагадаємо, Україна у світових рейтингах залишається країною походження, транзиту та призначення для торгівлі людьми, дорослими  і дітьми, в тому числі з метою сексуальної експлуатації. За останні роки в Україні збільшилася кількість кримінальних проваджень за такими випадками. Кількість жінок у проституції до початку війни, за оцінками ВІЛ-сервісних організацій, становила 83 тисячі. Скільки жінок і дітей зараз залучені до проституції і до сексу заради виживання, невідомо. Нині Україна популярна країна для секс-туризму, який вбиває її імідж.

Координаторки: Марія Дмитрієва, Елла Ламах

Контакти для реєстрації:

Телефон: (044) 234 3552

Адреса електронної пошти: secretar@utrpi.org.ua

 

 

Підписуйтесь на нас!