• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Паспорт безпеки України 2018: підсумки та рекомендаціїУкртелерадіопресінститут приймає участь у брифінгу на тему «Паспорт безпеки України 2018: підсумки та рекомендації». Організатором заходу виступає громадська організація «Центр міжнародної безпеки», яка за співпраці з представниками Національного інституту стратегічних досліджень, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, реалізувала проект Паспорт безпеки України: регіональний та національний виміри.

Дослідження було проведено в дванадцяти обласних центрах України. В 2017 році експерти вивчили ситуацію на Вінниччині, Закарпатті, Донеччині, Дніпропетровщині, Харківщині, Херсонщині. В 2018 році реалізацію проекту було продовжено на Одещині, Рівненщині, Чернігівщині, Кропивниччині, Луганщині, Запоріжчині. За підсумками регіональних етапів були також організовані круглі столи/обговорення з представниками органів місцевої влади, правоохоронних структур та громадськими активістами. Паспорти безпеки регіонів України для проекту були розроблені на базі Глобального індексу миру (GPI), за методологією Інституту економіки та миру, переробленої та адаптованої експертами «Центру міжнародної безпеки» та «Центру прикладних досліджень».

Під час брифінгу презентовані результати дослідження у вигляді висновків та рекомендацій. Детально розглядаються наступні теми:
– диференціація безпекових викликів,
– прогнози щодо напрямків розвитку регіонів та ступені небезпеки певних загрозливих явищ в майбутньому,
– система аналітичної обробки кількісних та якісних індексів регіонального розвитку України

У брифінгу беруть участь:
Андрій Каракуц – перший заступник директора громадської організації Центр міжнародної
безпеки, старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень
Валерій Кравченко – директор громадської організації Центр міжнародної безпеки,
старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень
Юрій Щедрін – представник «Центру прикладних досліджень»

Підписуйтесь на нас!