• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Оголошення результатів конкурсуСьогодні у приміщенні Держкомтелерадіо відбулося оголошення результатів підсумкового конкурсу, визначення переможців та вручення цінного подарунку  за краще висвітлення гендерної політики на сучасному етапі за підсумками Всеукраїнського  семінару «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека» на виконання Резолюції РБ ООН №1325  для  журналістів центральних та регіональних ЗМІ».

Укртелерадіопресінститут спільно з Держкомтелерадіо та ГО «Центр — Розвиток демократії» за підтримки ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ «МЕДІАФОРУМ», Організації ООН Жінки в Україні та НСЖУ проводили конкурс на кращу роботу в інформаційній сфері на тему «Впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека» (Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 113-р).

А також пройшов круглий стіл «Обговорення методичних рекомендацій для журналістів з висвітлення Резолюції РБ ООН № 1325 з гендерної політики».

Підписуйтесь на нас!