• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Курс: «Звукорежисер»

Курс розглядає актуальні питання звукорежисури, звукозорової образності, сучасні технології звукозапису, монтажу та обробки звуку, використовуваних форматів та компютерних програм, організацію процесу виробництва та конструктивні елементи звукового тракту, музичної драматургії, функцій музики і шумів, звукорежисерських концепцій оформлення та зведення  фонокомпозиції, розглядає питання авторських та суміжних прав на фонограму, користування пошуковими системами контенту за ліцензіями європейського зразка.

Вам будуть викладати найдосвідченіші викладачі, справжні класики українського кіно і телебачення:

— Рязанцев Лев Васильович. Професор, доцент, автор фахового навчального посібника. Оформив більше 50-ти фільмів серед яких відомий телесеріал «Роксолана», мультфільми про Парасольку та ще багато документальних, художніх та анімаційних фільмів.

— Лукаш Віктор Миколайович. Звукорежисер і композитор, голова Асоціації звукорежисерів кіно і ТБ Національної спілки кінематографістів України. Брав участь в оформленні багатьох художніх стрічок. Має досвід роботи на різних студіях, зокрема на студії «Lukas Film» (США).

— Мокрицький Андрій Павлович. Нагороджений Державною премією ім. Т. Г. Шевченка. Його записи «Концерту для скрипки з оркестром» Ернеста Блоха та Бенджаміна Ліза у виконанні Елмара Олівери у 2009 році були представлені на премію Греммі.

Чекаємо на навчання!

Початок навчання — лютий 2019 року. (Термін навчання — 1 міс.)

Ціна — 3147 грн./курс

Більш детальну інформацію про умови навчання дивіться тут

Зареєструватись на Курс: «Звукорежисер» Ви можете тут:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBt6uHftF5Hs22—VkVccl76L66g-Exl1tXdTra0GXhzd9g/viewform?usp=sf_link

 

 

 

Підписуйтесь на нас!