• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Курс: «Журналістів, дикторів телерадіопрограм»

 

Олег Джолос

Куратор курсу.  Кандидат наук з соціальних комунікацій

Протягом шести тижнів слухачі, більшість з яких є творчими працівниками НСТУ, ознайомляться з теоретичним курсом з питань інформаційної телерадіожурналістики, професійних та етичних
журналістських стандартів.

Практична частина майстерні включатиме в себе заняття з культури мови, дикторської та репортерської майстерності. Викладачі майстерні — як науковці провідних столичних університетів, так і журналісти-практики.

Фахівці медійної справи навчатимуть Вас швидко реагувати на нову інформацію в ефірі, направляти розмову в потрібне русло, ні на хвилину не забуваючи, що саме Ви зірка у кадрі, професійним методам та прийомам рішення планових та непередбачених ситуацій.
Після завершення програми курсу слухачі отримують сертифікат.

Васянович Анатолій Семенович, телеведучий, Заслужений журналіст України

Майстер розділу курсу – техніка усного мовлення

Уміння просто і красиво говорити –це ціла наука, яка повинна мати свої закони…
Костянтин Станіславський “Моє життя в мистецтві”.

Але, що означає просто і красиво говорити? Та ще й публічно! А це означає , що ви повинні мати, як мінімум, хорошу дикцію, голос, правильну літературнувимову, вас мають чути і розуміти глядачі та слухачі.

Працівники так званих «розмовних професій», до яких, як я вважаю, належать усі, хто виходить зі словом на аудиторію, повинні пам’ятати, що їхній робочийінструмент – мовний апарат слід налагодити і тримати завжди у хорошому,готовому до роботи стані. Це необхідно для того, щоб мова була не монотонною, не байдужою, а живою, виразною. Адже слабкий, глухий голос важко сприймається аудиторією.

Через погану дикцію слухачі просто не розбиратимуть окремих слів і фраз, а відтак — не сприйматимуть мову. А невміння управляти диханням, силою свого голосу призводить до його зриву.

Інститут підвищення кваліфікації і я як викладач допомагаємо опанувати практичні навички та прийоми з техніки та культури мови, усунути дикційні вади, зміцнити і розвинути голос, оволодіти розмовним диханням, правилами літературної вимови.

Якщо ви зацікавилися, приходьте на заняття до Інституту підвищення кваліфікації і я із задоволенням та великою відповідальністю передам вам своє вміння і досвід.

Навчання — з 24 вересня по 02 листопада 2018 року

Ціна — 4271 грн./курс

Більш детальну інформацію про умови навчання дивіться тут

Зареєструватись на Курс: «Журналістів, дикторів телерадіопрограм» Ви можете тут: 

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflmJu3DyT17Yt0BmiI7gFG2GOXdgZ8G7jvgVf6qe-5W3JMeQ/viewform?usp=sf_link

Підписуйтесь на нас!