• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Курс: «Спортивна журналістика»

Андрій Плахотнюк

Куратор курсу. 

Лауреат премії «Журналіст року-2005» та володар спеціальної нагороди Міжнародного Олімпійського комітету 

«Журналіст — це, перш за все, особливий стан, спосіб життя, коли людина налаштована певним чином. Він хоче і вважає важливим доносити інформацію, якою він володіє, до оточуючих. Це певна загостреність на цю тему. Це людина, яка бачить і сприймає речі по-іншому. У нього немає іншого заняття, крім того, щоб інформувати. Навіть коли це непопулярне»

Спортивна журналістика

Спортивний журналіст-коментатор повинен знати історію спорту, грамотно спілкуватися, мати поставлений голос та відповідні навички поводження в «кадрі». Він повинен бачити спортивну подію в цілому, відзначаючи при цьому всі важливі деталі, з яких складається матч, бій або будь-яка гра. Він повинен вміти легко спілкуватися, правильно поставити запитання і професійно оцінити надану відповідь. З інформаційного потоку виділити найголовніше і зробити прогноз чи висновок, на який стануть посилатися вболівальники та спортивні аналітики.

Цілі і завдання дисципліни

Метою навчальної дисципліни є ознайомлення студентів з основними уявленнями про соціальну роль спортивної журналістики в сучасній Україні, формування знань про способи функціонування спортивних засобів масової інформації та основні тенденції відображення в них питань розвитку спорту вищих досягнень та масового фізичного виховання, вивчення методів роботи спортивного журналіста в газеті, на радіо, телебаченні, інтернеті.

Навчання не обмежуватиметься лише теоретичною частиною і для практичної реалізації нами будуть задіяні технічні бази НСК «Олімпійський» та «Динамо» ТВ. Також найкращі випускники отримають можливість реалізувати свої навички журналістської роботи під час практики: Телеканал «Інтер», «Динамо» ТВ, Телеканал «Максі» ТВ, Журнал «Футбол», Газета «Голос України», Помічник народного депутата
України.

Стати спортивним журналістом – означає прожити життя яскраве, сповнене звитяг — як спортивних так і власних! Потрібні ті, хто любить спорт, хто стежить за спортивними змаганнями і подіями, ті, хто мріє їх висвітлювати, намагається оцінити і прогнозувати та готовий ділитися своїми висновками і думками з друзями та й просто людьми. Ті, хто знає кращих майстрів-журналістів, коментаторів і хоче бути на них
схожим. Впевнених, цілеспрямованих і розумних!

Ласкаво просимо у Світ «проблем»!

Навчання — з 1 жовтня по 25 грудня 2018 року

Ціна — 4320 грн./курсу

Більш детальну інформацію про умови навчання дивіться тут

Зареєструватись на Курс: ««Спортивна журналістика» Ви можете тут:

 

Підписуйтесь на нас!