• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Європейська інтеграція

 

Наразі державна політика України спрямована на реалізацію заходів з ефективного виконання Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки, схваленої Урядом. Гармонізація українського законодавства з європейським,  запровадження і дотримання відповідних високих стандартів у всіх сферах життя , подолання корупції, модернізація економіки — ці та багато інших кроків ,здійснюваних Україною на шляху до ЄС,  мають на меті  сформувати свідому підтримку суспільством євроінтеграційних процесів. А відтак, комунікаційні інструменти , якими володіють ЗМІ, мають працювати ефективно задля досягнення благородної мети — зближення з ЄС.

 

Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси надає нові профільні знання з євроінтеграції, що є  для України всеохопним  процесом модернізації . Семінари, тренінги з тематики євроінтеграції проводилися ще з 2005 року. Нового імпульсу в організації  навчання  з цієї тематики було  надано наприкінці 2017 року. До співпраці з даної тематики долучилися фахівці, котрі  мають інформацію з перших вуст, а подеколи й самі стають ньюсмейкерами. Тож учасники семінарів  та тренінгів мали  змогу  набути ексклюзивних знань.

“Хто володіє інформацією, той володіє світом” — казав, пам’ятаємо, Вінстон Черчилль. Українські реалії , агресія Росії , її виклики не лише Україні , а цілому світові змушують дійти висновку: хто спотворює  інформацію, той руйнує світ. На жаль, ми на собі відчуваємо силу цієї безжальної зброї.

Протиставити їй  слід силу правдивого слова, ефективне висвітлення переваг  євроінтеграційних процесів , незворотність складного трансформаційного шляху , але свідомої  його підтримки українським суспільством. Цьогоріч  навчальними планами  Укртелерадіопресінституту  передбачено низку ексклюзивних заходів не лише в Києві, а й у регіонах. Слухачі зможуть отримати методичні рекомендації, напрацьовані висококваліфікованими спеціалістами нашого закладу післядипломної освіти, виробити і сформулювати в ході навчання ключові меседжі, варті уваги читачів, глядачів, слухачів — загалом українського суспільства.

Інформування громадськості про поточну ситуацію щодо інтеграції України в Європу є запорукою усвідомлення співвітчизниками пріоритетності розвитку національної свідомості в розрізі європейських норм та принципів.

Підписуйтесь на нас!