• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

ПРО НАС

Укртелерадіопресінститут – унікальний, єдиний в Україні  навчальний заклад, який займається освітою саме працівників медіа.

Наш інститут має в цьому великий досвід – з 1971 року .

Укртелерадіопресінститут є державним навчальним закладом післядипломної освіти. Засновник Укртелерадіопресінституту – Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Щороку  готуємо більш як 500 фахівців медіа за державною програмою і більш як 200 — на комерційній основі.

Випускники Укртелерадіопресінституту працюють на багатьох центральних та місцевих  телеканалах та радіостанціях, в  пресі . Наші слухачі застосовують свої знання та навички на таких каналах, як  НСТУ, Інтер, Прямий, СТБ, ЧП INFO, Радіо Ера,Українське радіо, Радіо Свобода, в друкованих  періодиних виданнях “Запорізька правда”, “Сумщина”, “Вперед”, “Козацька вежа” “Перекресток” та багато інших.

Ціль Укртелерадіопресінституту

Підвищення кваліфікації вже досвідчених працівників телебачення, радіо та преси. Сприяння поширенню знань про світ сучасних медіа та прагнення України на шляху Євроінтеграції, Євроантлантичної співпраці, гендерної рівності та розбудови ЗМІ територіальних громад.

Місія Укртелерадіопресінституту

Сприяти швидкий інтеграції медійного середовища України до медійного середовища цивілізованого світу, зокрема Європи та НАТО при цьому зберігаючи свою національну ідентичність.

Стратегія Укртелерадіопресінституту

 

 

 

Підписуйтесь на нас!