• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Про нас

 

Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси (Укртелерадіопресінститут– унікальний, єдиний в Україні  навчальний заклад, який займається освітою саме працівників медіа.

Наш інститут має в цьому великий досвід – з 1971 року .

Укртелерадіопресінститут є державним навчальним закладом післядипломної освіти. Засновник Укртелерадіопресінституту – Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Щороку  готуємо більш як 500 фахівців медіа за державною програмою і більш як 200 — на комерційній основі.

Випускники Укртелерадіопресінституту працюють на багатьох центральних та місцевих  телеканалах та радіостанціях, в  пресі . Наші слухачі застосовують свої знання та навички на таких каналах, як  НСТУ, Інтер, Прямий, СТБ, ЧП INFO, Радіо Ера,Українське радіо, Радіо Свобода, в друкованих  періодичних виданнях “Запорізька правда”, “Сумщина”, “Вперед”, “Козацька вежа” “Перекресток” та багато інших.

Мета Укртелерадіопресінституту

Підвищення кваліфікації вже досвідчених працівників телебачення, радіо та преси. Сприяння поширенню знань про світ сучасних медіа та прагнення України на шляху Євроінтеграції, Євроантлантичної співпраці та гендерної рівності.

Місія Укртелерадіопресінституту

Сприяти швидкий інтеграції медійного середовища України до медійного середовища цивілізованого світу, зокрема Європи та НАТО при цьому зберігаючи свою національну ідентичність.

Стратегія Укртелерадіопресінституту

Впровадження новітніх технологій у сфері мас-медіа, обмін досвідом з міжнародними та національними установами, збереження та розповсюдження кращих традицій та знань українського телебачення, робота з громадськими організаціями та фондами з метою інтеграції нашої країни у Європейський та Євроантлантичний простір, донесення європейських цінностей до української медійної спільноти.

Підписуйтесь на нас!