Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси

Укртелерадіопресінститут

Укртелерадіопресінститут
Про нас

Недалеко від Оперного театру в Києві є гарний двоповерховий особняк. Розташований навпроти вулиці Пирогова на колишній Фундуклеївській ,а тепер Б.Хмельницького ,46 на людному перехресті.Споруджений за власним проектом для своєї родини інженером шляхів сполучень Миколою Івановичем Максимовичем у 1888 р.,який прожив у ньому з родиною до 1903 року. Потім в особняку по черзі розташовувалися різноманітні установи в основному аграрного спрямування, потім містилися редакції газет ВІСТІ та Шахіст, а 1977 року Укртелерадыопресінститут.

Тут навчаються майбутні зірки сучасних мас-медіа: журналісти-ведучі телерадіопрограм, режисери телебачення, звукорежисери, телеоператори, режисери відеомонтажу, спеціалісти з реклами, продюсери, гримери-візажисти, стилісти.

Як правило, щоб знайти свій шлях до будь-якої з цих престижних професій, молода людина має пройти щонайменше п'ять років вузівського навчання. Ми пропонуємо альтернативний варіант. На тренінг-курсах (від 1 до 3 місяців) наші слухачі – юнаки й дівчата з середньою, а також з середньою спеціальною та вищою освітою – одержують знання, практичні навички та сертифікат разом з рекомендацією для роботи в інформаційній сфері. Це, звісно, не замінить вам вищої освіти в галузі масової інформації. Але цього буває досить, щоб зробити свій перший крок...

Серед випускників нашого Інституту – відомий ведучий телебачення і радіо: Сергій Бондаренко; телеоператори В'ячеслав Левченко («Магнолія-TV»), Ігор Карпов (канал «М1»), Сергій Кучеренко (представник каналу «Інтер»), режисер Валеріан Антонович (УТ-1), керівник продюсерського центру «Командор» Яна Астремська, журналіст проекту «Чужі помилки» Наталя Шаповал, асистент режисера проекту «Чужі помилки» Костянтин Бруні (СТБ), режисер проекту «Зіркове життя» Кіра Поздєєва (СТБ).

Заняття в Інституті ведуть відомі журналісти, режисери, оператори-практики, професори київських вищих навчальних закладів: Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К.Карпенка-Карого, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету культури і мистецтв, літератори, державні та громадські діячі.

Для вступу на всі курси Інституту, не потрібно складати іспити. Там ви набудете первинні уявлення про журналістську діяльність, ознайомитесь із тим, як готувати новини, інтерв'ю, репортажі, кореспонденції.

Працює вечірнє відділення.

 

Інститут завжди відкритий для обдарованих і амбітних молодих людей, здатних професійно вписатися у ХХІ століття! Ми готові допомогти вам наблизити своє майбутнє!

 

 

Наша адреса: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 46; телефон: (044) 234 3552; тел./факс: (044) 234 4186.

E-mail: nmv@utrpi.org.ua – навчально методичний відділ, secretar@utrpi.org.ua – секретар.

Заявки на навчання можна надсилати поштою або факсом.


Viewable with any browser Valid HTML 4.01

© 2005 Укртелерадіопресінститут. Веб-дизайн – Topcat